ТОВ Українська зерноторгова компанія

Товариство з обмеженою відповідальністю "Українська зерноторгова компанія" заснована в 2014 році, і діє відповідно до Статуту підприємства з метою здійснення підприємницької діяльності та отримання прибутку. Основним напрямком діяльності підприємства є оптова торгівля зерном, в основному кукурудзою, а також іншими зерновими та олійними культурами експортними товарами на території України, країн СНД, країн Євросоюзу.
Підприємство постачає свій товар на умовах DAP, FOB, CIF в такі країни, як Литва, Кувейт, Катар, Єгипет, Австралія, Гана, Бразилія, Ірландія, Узбекистан, Казахстан, Білорусь та інші країни.
У 2015 році наше підприємство зайнялося експортом цукру, маргарину, борошна та олії в країни СНД, таким чином нарощуючи обсяг експорту продукції. Планований обсяг експорту в 2015 році склав більше 250 000 тон. З березня 2017 року наша компанія почала здійснювати експорт зерна морським транспортом. Перший корабель під назвою «IRAKLIS» відплив з порту Миколаїв 24 березня до берегів Ірландії. На борту судна перебувало 33 000 тонн кукурудзи. Наступне морське судно з нашої кукурудзою здійснило подорож з порту Миколаїв 22 квітня 2017 року в Туніс на борту 33 000 тонн. 30 травня відправлено морське судно на Італію. Ми не зупиняємося, працюємо і впевнено йдемо до своєї мрії.
Штатна чисельність співробітників компанії, задіяних в основній діяльності становить 17 осіб.
Основними контрагентами компанії в Україні є ТОВ СП «Нібулон», ТОВ «Кернел», ТОВ «Українська Аграрні Інвестиції», ТОВ СФ «Нива», СТОВ «Батьківщина», ТОВ «ІНОЛ Енерджі», ТОВ ГК «Укргаз», ТОВ «Альянс Агро ».
Метою діяльності підприємства є створення ідеальних умов для роботи всіх ланок ланцюжка торгівлі сільськогосподарської продукції.
Ми також раді спілкуванню в соціальній мережі Фейсбук @UkrainianGrainTradingCompany -Українська-Зерноторгова-Компанія
Товариство з обмеженою відповідальністю "Українська зерноторгова компанія" постійно знаходиться в пошуку нових партнерів, вигідних бізнес-рішень, оптимізації логістики. Ми завжди раді бачити Вас клієнтами нашого підприємства.

новини
Вівторок, 29 Серпня 2017

порт

Частина українських морських портів в довгостроковій перспективі може перепрофілюватися на роботу виключно з зерновими. Такий розвиток подій бачить керівник Адміністрації морських портів України (АМПУ) Райвис Вецкаганс.

 
Понеділок, 03 Липня 2017
За попередніми оцінками, в 2016/17 МР, який завершився 30 червня, Україна експортувала 43,8 млн т зернових, що є абсолютним рекордом для країни.
 

Open with: